Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Polichna – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Kowersk

Kowersk(Polichna + 20 km)

220 000 zł3 750 m² 58,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ważne: ostatnie zdjęcie w galerii to wizualizacja pokazująca potencjał tego domu po wykończeniu. Pozostałe zdjęcia przedstawiają stan faktyczny. Potrzebujesz 500 m powierzchni pod dachem?.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Bychawka Trzecia

Bychawka Trzecia(Polichna + 32 km)

155 000 zł1 334 m² 116,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1334m2 zlokalizowana w miejscowości Bychawka Trzecia. Działka w cichej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie wolnostojących domów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie

Kolonia Kiełczewice Dolne(Polichna + 24 km)

130 000 zł2 018 m² 64,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 486/2 w drugiej linii zabudowy o pow. ok.2018m2 w miejscowości Kolonia Kiełczewice Dolne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kolonia Kiełczewice Dolne

Kolonia Kiełczewice Dolne(Polichna + 24 km)

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana mn | prostokąt | dojazd S19 | światłowód | widok na las Szukasz miejsca do budowy domu na wsi? Z niczym niezakłóconym widokiem na las? Z dobrym i szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Piotrkówek

Piotrkówek(Polichna + 35 km)

89 000 zł1 800 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Działka budowlana położona w spokojnej okolicy, w miejscowości Piotrkówek. Idealna pod mały domek na uboczu. Dodatkowym atutem jest niezwykle atrakcyjna cena! Działka: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna zabudowana Dębina

Dębina(Polichna + 25 km)

189 000 zł3 700 m² 51,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowo rolna w Dębinie -22km od Lublina i 1,3km od Strzyżewic. Powierzchnia 3700m2, szerokość 23m. Grunt jest położony przy asfaltowej ulicy gminnej; linia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa Wronowska

Dąbrowa Wronowska(Polichna + 41 km)

199 000 zł7 023 m² 28,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z domkiem w przepięknej okolicy - Dąbrowa Wronowska. Działka o powierzchni 7023 mkw. Szerokość - 21m Długość - 320m Działka częściowo budowlana z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kraśnik

Kraśnik(Polichna + 13 km)

579 000 zł4 847 m² 119,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren składający się z 4 atrakcyjnych działek pod budownictwo jednorodzinne (mogą być domy wolnostojące lub bliźniaki) o łącznej powierzchni 4847m2. Szerokość 26,92m,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie

Kolonia Kiełczewice Dolne(Polichna + 24 km)

110 000 zł1 627 m² 67,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 486/1 w pierwszej linii zabudowy o pow. ok. 1627m2 w miejscowości Kolonia Kiełczewice Dolne.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł2 900 m² 224,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana przy ul. Urzędowskiej w Kraśniku Nieruchomość znajduje się na terenie, na którym Urząd Miasta Kraśnik ustanowił miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Polichna

Polichna,lubelskie

25 000 zł2 100 m² 11,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na działce domek letniskowy, drzewka owocowe, ogrodzona, położona przy drodze asfaltowej, teren płaski, niezalewowy. Prąd i woda na działce.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij